В об’єктиві подій

23 грудня в Здолбунівській бібліотеці для дітей та юнацтва учні 8-Б класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (класний керівник Н.С.Кузіна) зустрічалися з відомим українським письменником Андрієм Бачинським, автором чудових книжок “Детективи в Артеку, або команда скарбошукачів”, “Детективи з Артеку. Таємниці кам`яних могил”, “Ватага веселих волоцюг”, “З Енштейном у рюкзаку”, «140 дицебелів тиші» та інших. Письменник розповів багато цікавого про себе та свої книги: як вони писалися, про кого, історію сумної дівчинки з інтернату, про пригоди свої та своїх книжкових героїв-підлітків. Підтримати товариша по перу прийшов і наш земляк не менш відомий письменник Сергій Гридін. Дві години зустрічі пройшли в дружній атмосфері, адже спілкування було неймовірно цікавим.


Насичeний подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора , коли дива стають рeальністю .Взимку є багато свят, яких з нeтeрпінням чeкають дорослі та діти. Цeй святковий зимовий час розпочинається 19 грудня , коли відзначається Дeнь Святого Миколая. Цікаво та вeсeло пройшло цe свято в нашій школі. Кeрівником драматичного гуртка підготовлeно чудову музичну композицію “Таємнича ніч Святого Миколая”. Учні 1 – 5 класів ознайомились з історією свята, з благодіяннями Миколая-Чудотворця, розповідали вірші, співали пісні. По закінчeнню заходу діти отримали подарунки і Святий Миколай побажав всім гарного настрою, учням вeсeлих свят та нeзабутніх зимових канікул. Украінці з давніх-давeн вважають Миколая своім заступником, захисником, який завжди нeсe Добро. А ви віритe в чудeса?


З нагоди святкування 5 грудня Міжнародного дня волонтeра в Здолбунівській ЗОШ І-ІІІ ст. №4 вібулася зустріч з вeтeранами російсько-украінськоі війни Здолбунівськоі ТГ “Нeскорeні” Стасюком А.П., сeржантом 128 бригади , Єрошeвичом П.М. солдатом розвідувальноі роти, який 400 діб пeрeбував у полоні та старшиною запасу волонтeром Самчуком В.А.. Завдяки тяжкій праці волонтeрів багато людeй отримує нeобхідну допомогу. Волонтeри допомагають дітям і дорослим. Нeрідко вони ризикують власним життям заради порятунку інших. Наш навчальний заклад висловлює подяку всім волонтeрам за вашу відкритість, щирість, людяність, та добрі сeрця. Ми пишаємося вами!


Нещодавно в Україні з’явилося ще одне свято — День української хустки, яке відзначають 7 грудня. Воно одразу полюбилося жіноцтву, а відтак яскраво відзначили й цього року учасники освітнього процесу в нашій школі. У соціальних мережах відбувся всеукраїнський флешмоб: “Одягни українську хустку”, до якого долучилися і ми. Класні керівники 3-Б класу (Галина ЛЕВЧЕНКО), 4-А класу (Жанна СТРІЛЬЧУК) провели тематичні виховні години про хустку.“

А хустка в нас завжди була в пошані
У літню спеку й люті холоди.
Їх гарно так замотували пані,
Як йшли до церкви, вдома, та й завжди…
Краса в хустині нашій споконвічна,
Як і душа, що з піснею жила.
Бо в українок і душа лірична,
У ній багато сонця і тепла. ©Надія Красоткіна.


6 грудня в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» для учнів 8-10 класів було проведено профілактичні бесіди про відповідальність неповнолітніх за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, правила поведінки дітей у школі та на вулиці, а також як діяти, у разі вчинення насильства стосовно неповнолітніх. Бесіду проводили головний спеціаліст служби у справах дітей Здолбунівської міської ради, інспектор сектору ювенальної превенції управління поліції ГУНП в Рівненській області, поліцейські офіцери Здолбуінвської громади, працівники «Центру пробації».


3 грудня в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”, яка організована з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок, та – Міжнародного дня інвалідів учні 9-х класів переглянули мотиваційні відео, обговорили різні життєві ситуації, та працювали над формуванням навичок толерантного ставлення до людей.


З 22 по 24 листопада 2021 року проходив перший цикл супервізії для вчителів початкових класів, що працюють в нашій школі. Під час занять вони дізналися, що таке супервізія, як працювати з супервізором, хто може замовити супервізора в школу. На зібранні обговорили нові ролі та завдання вчителя в НУШ, що таке педагогічне вигорання та шляхи його подолання, поділилися досвідом оформлення освітнього середовища. Було проведено групове заняття на тему «Формувальне оцінювання. Шляхи впровадження формувального оцінювання». Кожен з вчителів отримав відповіді на свої запитання. А проводила супервізію (наставництво) Левченко Галина Миколаївна, вчитель початкових класів Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст.№ 4, яка пройшла спеціальне навчання та підготовку у РОІППО.


День Гідності та Свободи

21 листопада вся країна відзначає День Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Наші старшокласники зробили цей відеокліп щоб вшанувати пам’ять про них. Низький уклін всім захисникам української державності, які назавжди залишаться в пам’яті народу та будуть гідним прикладом для майбутніх поколінь! Щиро дякуємо учасникам драмгуртка та їх наставникам!


16 листопада директор Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 Тетяна Куць та голова первинної профспілкової організації Сергій Почтовий підписали колективний договір.Сторони домовилися разом вирішувати питання соціального захисту працівників, створення умов для забезпечення стабільної роботи і розвиткузакладу, оплати і безпеки праці, її гарантії та компенсації.Колективний договір набув чинності 16 листопада. Він поширюється на всіх працівників школи незалежно від того, чи є вони членами профспілки, і є обов’язковим як для роботодавця, так і для працівників закладу.


Тиждень ТОЛЕРАНТНОСТІ відбувся в нашій школі. Толерантність – особистісна риса людини, терпиме ставлення до чужої думки, релігії, поведінки, повага до гідності й прав інших людей. Цей тематичний тиждень розпочався 15 листопада у 8 – Б класі, на виховній годині з елементами тренінгу “Ми різні, але рівні”. Діти завітали до Чарівної Крамниці, оздобили Дерево Толерантності, переглянули сюжет про особливого хлопчика та його собаку, ознайомилися з видами толерантності, обговорили фрази відомих людей і отримали масу позитивних емоцій. 16 листопада, в День толерантності, виховна година відбулася в 11-А класі. Діти були дуже активні та позитивні. Разом з класним керівником – Савчук Тетяною Віталіївною обговорювали життєві ситуації, в яких варто проявляти терпимість, розшифрували поняття толерантність та намалювали плакат “Долоні добра”!)


Диктант національної єдності пролунав сьогодні і в нашій рідній школі. В цей особливий День української писемності та мови ми не лише відчули дух єдності та патріотизму, а й отримали досвід та перевірили свої знання. Участь в диктанті взяло майже п’ять десятків старшокласників та педагогів нашої школи.

“Мова — це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекатимемо її” – писав Олесь Гончар. Ми – українці, то ж пишаймося цим!!! 


Наш проєкт громадського бюджету

Дорогі друзі, випускники школи, батьки наших учнів, і просто небайдужі до дитячої мрії люди! Завдяки вашій підтримці наш проект отримав друге місце в рейтингу проектів громадського бюджету Здолбунівської ТГ. 22 жовтня завершився оскаржувальний термін, тому сьогодні ми можемо святкувати остаточну ПЕРЕМОГУ! А це означає, що завдяки вам на території нашої школи у 2022 році буде встановлено дитячий розважальний комплексДякуємо усім вам!  

З повагою до кожного, автор проєкту, директор школи Тетяна Куць.


Презентуємо відеокліп про наш шкільний Ювілей

 13 жовтня  в погожий осінній день, напередодні великих для України свят, свій ювілей святкує наша школа. 65 – це не просто роки, це і досвід, і надбання, і здобутки, і вкладені в свою працю серця і душі наших педагогів! В теперішній непростий час школа не змогла відкрити двері для усіх своїх випускників, гостей і друзів. Тому ми з радістю презентуємо вам наші затишні кімнати і педагогічний та учнівський колективи.


Щиро вітаємо наших працівників: заступника директора Ірину Ярославівну Мельник, вчителя зарубіжної літератури Євгенію Олександрівну Якімову та бібліотекаря Ольгу Іванівну Іванчук із заслуженими нагородами. Пишаємося, що маємо таких хороших колег, професіоналів своєї справи. Успіхів Вам, натхнення і нових досягнень!


22 вересня учні нашої школи стали учасниками всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «День з поліцейським та рятівником». Правоохоронці та надзвичайники пояснили школярам правила безпечної поведінки на дорозі, алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також показали їм спеціальну техніку та спецзасоби. Діти ближче познайомилися зі специфікою роботи поліцейського та рятівника.


В рамках акціі місячника: “Увага! Діти на дорогах!” 20 вересня в нашій школі,відбулася зустріч з викладачeм правил дорожнього руху Рівнeнськоі автошколи Сeргієм Бугайчуком. Відеоуроки пана Сергія з правил дорожнього руху можна переглянути за покликанням: https://youtube.com/channel/UCxyBaJ8D-wmV3vx3HfRwsVw


16 вересня  в гості до учнів 9-А класу завітав наш земляк, письменник Сергій Гридін. Спілкування проходило в теплій атмосфері: автор розповідав про свої книги, ділився творчими планами, давав мудрі поради. Учні почули відповіді на всі питання, що іх цікавили. Дякуємо за творчий підхід у вивченні української літератури вчителю Тетяні Кравченко.


Доки сонечко ще гріє, ми вирішили організувати “Кольоровий тиждень“. Хай ніякі віруси і негоди не роблять нам в житті погоди! Отож, з 13 по 15 вересня  в нашій школі було весело і креативно! Кожен день тижня  був присвячений відповідному кольору і мав свій девіз. Так, «Понеділок – блакитний в нас, ми спокійні повсякчас!», «Вівторок – день жовтий, теплий, сонячний, солодкий!», «Середа –  зелена-презелена, ніжна, лісова, приємна!»,  «Четвер-фіолетовий. Колір цей – ознака ночі, заспокоює він очі. Він уяву оживляє, суміш кольорів являє»,  «П’ятниця – день червоний, він яскравий і святковий». Більше читайте тут: https://www.facebook.com/groups/260070487691998/permalink/1476658272699874/


Дорога наша шкільна родино, щиро вітаємо усіх з Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік принесе нам безліч приємних сюрпризів та нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм!

2021_2022 навчальний рік