Порядок розгляду скарг в ліцеї при випадках булінгу (цькування)

Порядок розгляду скарг в ліцеї при випадках булінгу (цькування) включає наступні кроки:

Збір інформації: будь-яка скарга або повідомлення про випадок булінгу повинні бути негайно зареєстровані адміністрацією ліцею. Це може бути здійснено через заповнення спеціальної форми або відправлення повідомлення в письмовій формі.

Перевірка: адміністрація ліцею має здійснити об’єктивну перевірку отриманої інформації. Це може включати інтерв’ю з учасниками, свідками, а також збір додаткових доказів (наприклад, відеозаписи, письмові свідчення тощо).

Консультація з педагогічною радою або психологом: Якщо це необхідно, адміністрація може звернутися за консультацією до педагогічної ради або шкільного психолога для визначення подальших дій.

Прийняття рішення: на основі зібраної інформації та консультацій з педагогічною радою або психологом адміністрація приймає рішення щодо подальших кроків. Це може включати заходи для захисту постраждалих учнів, дисциплінарні санкції проти винних осіб та проведення профілактичних заходів.

Інформування сторін: адміністрація ліцею повинна повідомити про прийняті рішення всіх зацікавлених сторін, включаючи постраждалих учнів, їх батьків або опікунів та винних осіб.

Моніторинг та відстеження: адміністрація повинна здійснювати моніторинг ситуації після прийняття рішення, щоб переконатися, що було вжито ефективних заходів для попередження повторення подібних випадків.